Emadepäeva kingiideed

Iga aasta maikuu teisel pühapäeval tähistatakse paljudes Euroopa riikides, sealhulgas Eestis, emadepäeva. Sellel päeval on tavaks õnnitleda ja tänada kõiki emasid ja vanaemasid igapäevase hoolitsuse, soojuse ja armastuse eest. Sel päeval korraldatakse traditsiooni kohaselt perepidu või teeõhtu ja tehakse emale kingitusi. Oleme sinu armsale emale koostanud valiku kingiideid.


PIDULIK KARP LILLEDE JA KOMMIGA

Viimasel ajal tehakse üha sagedamini traditsioonilise lilleseade vormis kingituse asemel valik maiustuste ja lilledega karbi kasuks. Ning kõik sellepärast, et selline kingitus on ainulaadne, originaalne, maitsev ja loomulikult omamoodi rõõmuhormoon. Selline kingitus meeldib kõigile - emale, vanaemale või sugulasele, sest kõik armastavad maiustusi! Õrnad lilled ja maitsev kommikarp kindlasti rõõmustavad sinu ema.

Emadepäeva kingiideed


RIIDEST KOTT "MAAILMA PARIM EMA"

Väike kingitus riidest koti kujul, millel on kirjas "Maailma parim ema" on suurepärane idee. Sellise kotiga saab ema käia tööl, šoppamas, ilma iga kord uut kotti ostmata. Samuti kiri kotil tuletab talle iga päev meelde, et teda alati armastavad, hindavad ja ootavad.

Emadepäeva kingiideed


EHETE KARP

Enamik neidusid ja naisi armastavad erinevaid juveelitooteid ja ehteid. Mõnikord pole kõigil ehtedel lihtsalt piisavalt ruumi ja siis on selline kingitus nagu ehete karp on väga asjakohane. See karp on väga funktsionaalne - võimaldab mugavalt ja korras hoida suures koguses ehteid ühes kohas.

Emadepäeva kingiideed


MESI

Tänapäeval püüavad üha enam inimesi tervislikku eluviisi pidada, end vormis hoida, oma toitumist jälgida. Mesi pole mitte ainult väga maitsev, vaid ka äärmiselt kasulik. Selle toote väärtus on vaieldamatu, see on rikkalik vitamiinide ja mineraalainete allikas. See sisaldab kõiki B-, K-, E-, C-rühma vitamiine, provitamiini A. Kingitus mee kujul tähendab kingisaaja siirast lugupidamist, südamest tervise ja pikaealisuse soovimist. Selline kingitus on sinu emale kindlasti kasulik ja väärtuslik.

Emadepäeva kingiideed


ENESETEADLIKKUSE PÄEVIK

Hea kingiidee enesearengu poole püüdlevale inimesele! See päevik on sinu teejuht iseendast teadlikuks saamise teekonnal. Päevik sisaldab põhjalikke harjutusi käsikäes teooriaga, mis aitavad sul minna sügavuti, et ennast päriselt mõista. See teekond algab sinust endast – kõigepealt õpid iseennast tundma ning tugevat vundamenti looma, mis aitab iseendaga hästi hakkama saada. Seejärel on võimalus avastada oma soove ja unistusi ning planeerida selle põhjal oma tegemisi. Tänu sellele päevikule saad teadlikuks oma keskkonnast ja võimalikest takistustest, mis võivad tekkida sinu eesmärkide saavutamisel.

Emadepäeva kingiideed


Soovime kaunist emadepäeva!

Huvitavat lugemist