Kohaletoimetamine
Tagastamine
Taaskasutus
“See, kes seal kõnnib, peab küll tillukene olema ..” arutles Jan ja otsekui vastuseks tema mõttele kostus koridorist: tip-tip-tip-tip-tip ja vaikus, millele järgnes ümberpööramisega kaasnev kontsakriuksatus. Siis jälle: tip-tip-tip-tip-tip, vaikus ja kriuks.
“Huvitav-huvitav,” arvas Jan. “Kes ta ka ei oleks, on ta nii tilluke, et ma teda kartma küll ei pea …”
Ta tõusis ettevaatlikult voodist, võttis peeglikapi sahtlist taskulambi ja hiilis ukseni. Samal hetkel, kui ta kavatses taskulambi kapinurga taha suunata ja sisse lülitada, kostis peenike hääl põranda lähedalt:
“Ära tee! Pimestad mu ära!”
Jan võpatas korraks, aga ei põgenenud. Peenike hääl jätkas:
“Saatsin Krabistaja minema, eks ta oli sind vist juba ära kah tüütand … Pealegi on tal pea viimasel ajal igasugu segaseid mõtteid täis ja üldse on tal vist aeg pensionile minna.”
Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
SmartPOST pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 2-4 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
SmartKULLER 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 2-4 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
DPD Pakiautomaat 3,90 €
100% süsinikneutraalne transport. Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 2-4 tööpäevaga..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

OÜ Jutupesa (Registrikood: 14996612)
Võru 15-2, Tartu 50111
vilep@vilep.com 56567827

Müügileping loetakse sõlmituks ostja ja konkreetse kaupa müüva ettevõtte vahel. Veebilehe omanik Astri Internet OÜ ei ole kauba müüja.

Vaata poodi

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.

Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa. Müü Basaaris
Anna ära
Kui soovid toodet lihtsalt ära anda, siis anna see taaskasutusse. Meie koostööpartner Uuskasutuskeskus on meie keskuste juurde püstitanud mugavad korjanduskastid. Too Uuskasutuskeskusesse
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta. Vaata jäätmekäitlusvõimalusi Loe veel taaskasutuse kohta