Kohaletoimetamine
Tagastamine
Taaskasutus

Linnamaasturid ja karusnahkkraed, asjade uputus ja pealiskaudsus kõrvuti vähekindlustatuse ja virelemisega - see on teemaks läbi ajastute. Materjaalsete väärtuste muutudes muutuvad tahes-tahtmata ka muud väärtushinnangud, suhtumine asjadesse, inimestesse, maailma ja ellu.

Väike inimene otsib aga oma. Ta on veel avatud ja uudishimulik, puutumata üleüldisest võidujooksust.

Printsess Krista, kes elab Asjademaa Roosas Lossis, tüdineb küllusest ja astub mäest alla lihtrahva lastega mängima. Ta vahetab ajutiseks suure kotitäie uhkeid ja kalleid nukke üheainsa kaltsunuku Juta vastu. Jutale õmbleb ta omaenda kätega uhked riided selga, hoolitseb nuku eest ja lõpuks kiindub temasse niivõrd, et lõpuks kahetseb, et vahetuskaup oli ajutine. Nuku Juta aga ärkab sellise hoolitsuse peale ellu ja hakkab soovib mänguasjaks olemise asemel hoopis sõbrannaks hakata. Kristale meeldib mõte uuest sõbrannast ja kui tuleb aeg nukud tagasi vahetada, leiab, et tal on tegelikult kogu aeg palju sõbrannasid olnud.

Printsess ja külalapsed jäävad sõpradeks ja mängivad edaspidigi koos. Tee Roosa Lossi ja mäejalamil laiuva külakese vahel muutub märkamatult lühemaks.

Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
SmartPOST pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 2-4 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
SmartKULLER 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 2-4 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
DPD Pakiautomaat 3,90 €
100% süsinikneutraalne transport. Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 2-4 tööpäevaga..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

OÜ Jutupesa (Registrikood: 14996612)
Võru 15-2, Tartu 50111
vilep@vilep.com 56567827

Müügileping loetakse sõlmituks ostja ja konkreetse kaupa müüva ettevõtte vahel. Veebilehe omanik Astri Internet OÜ ei ole kauba müüja.

Vaata poodi

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.

Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa. Müü Basaaris
Anna ära
Kui soovid toodet lihtsalt ära anda, siis anna see taaskasutusse. Meie koostööpartner Uuskasutuskeskus on meie keskuste juurde püstitanud mugavad korjanduskastid. Too Uuskasutuskeskusesse
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta. Vaata jäätmekäitlusvõimalusi Loe veel taaskasutuse kohta